Nejsme jen konzultanti. Umíme za to vzít!

A rádi pomáháme lidem s komunikací. Prohlédněte si nejzajímavější projekty.

Časopis zaměstnanců Fresenius Kabi

Firma Fresenius Kabi Hořátev, vyrábějící transfuzní vaky, náhodně našla jeden z našich časopisů na internetu. A tak se jim zalíbil, že nás oslovili, abychom jim vyprodukovali něco podobného. Stačila jedna schůzka a ruka byla v rukávě. S příjemnými lidmi se totiž velmi dobře spolupracuje.

Nechte se svést technologií

Společnost Valeo je světový dodavatel technologií pro automotive. Vyvíjí produkty pro pohodlnější a bezpečnější řízení. Udává směr ve vývoji a proto hledá ty nejlepší “mozky” v oboru. Na akci Valeo Tech Day předvedla technologii budoucnosti naživo. Našim úkolem bylo přilákat co nejvíce relevantních návštěvníků.

Ball Aerosol Packaging: Umění v plechovce

Společnost Ball Aerosol Packaging, která vyrábí protlačovaná hliníková pouzdra na balení potravin a aerosolů, se na nás obrátila s novou výzvou. Naším společným záměrem bylo zviditelnit společnost jako dobrého zaměstnavatele ve Velimi, přitáhnout a udržet kvalitní zaměstnance především ve výrobě a hlavně zlepšit interní komunikaci a atmosféru ve firmě.

AXA: Slavíme 10 let

S pojišťovnou AXA jsme spolupracovali na tvorbě kampaně pro zaměstnace u příležitosti 10letého výročí vstupu společnosti na český a slovenský trh. Co vše jsme společně vytvořili či jak vše dopadlo, zjistíte v této případové studii.

Rompa CZ: Máme formu!

Společnost Rompa CZ, sídlící ve Vyškově, je známá výrobou plastů pro široké spektrum různých trhů a zákazníků. V regionu Vyškovska funguje mnoho firem, které potřebují pro svůj provoz typově stejné pracovníky. Problém se zaměstnaností je tedy i zde zřejmý. Jak jsme se společně s firmou Rompa tohoto problému zhostili, můžete zjistit v této případovce.

Nakoukněte do FABky

FAB je u nás důvěrně známou značkou, ale to, že se tato značka stala součástí koncernu ASSA ABLOY ví už jen málokdo. I proto jsme se rozhodli se do Rychnova nad Kněžnou vypravit a společně tuto tradiční značku zviditelnit. Nakoukněte do FABky a zjistěte, jaké výhody chce ASSA ABLOY komunikovat a jakým způsobem.

Náš příběh světla

Společnost Automotive Lighting Jihlava vyrábí světlomety pro přední světové automobilky. Neustále hledá technické specialisty do vývoje i do provozu. V rámci aktualizace projektu budování značky zaměstnavatele s názvem Tvoříme světlo jsme se rozhodli prezentovat společnost pomocí náborového videa.

Nitto Denko Czech

Společnost Nitto vyrábí v Brně pryžové materiály, které se používají převážně v oboru automotive na tlumení vibrací a zpevnění automobilových skeletů. Společně jsme zapracovali na budování značky zaměstnavatele a obecného zviditelnění.

Tvoříme světlo

Společnost Automotive Lighting vyvíjí a vyrábí nejmodernější světlomety pro výrobce automobilů z celého světa. Na trhu působí již od roku 1997 jako stabilní firma. Navzdory tomu má potíže s obsazováním technických pozic, zejména do vývoje. Tento problém řešíme – již třetím rokem Tvoříme světlo.

Vybraní zákazníci

Pracovali jsme pro mnoho firem. Ale s těmihle to stálo za to.

Líbí se vám, co děláme? Tak to zkusme společně.