Nejsme jen konzultanti. Umíme za to vzít!

Naše práce je vidět a my se nebojíme ji ukázat. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější projekty.


AXA: Slavíme 10 let

S pojišťovnou AXA jsme spolupracovali na tvorbě kampaně pro zaměstnace u příležitosti 10letého výročí vstupu společnosti na český a slovenský trh. Co vše jsme společně vytvořili či jak vše dopadlo, zjistíte v této případové studii.

Případová studieRompa CZ: Máme formu!

Společnost Rompa CZ, sídlící ve Vyškově, je známá výrobou plastů pro široké spektrum různých trhů a zákazníků. V regionu Vyškovska funguje mnoho firem, které potřebují pro svůj provoz typově stejné pracovníky. Problém se zaměstnaností je tedy i zde zřejmý. Jak jsme se společně s firmou Rompa tohoto problému zhostili, můžete zjistit v této případovce.

Případová studie

Nakoukněte do FABky

FAB je u nás důvěrně známou značkou, ale to, že se tato značka stala součástí koncernu ASSA ABLOY ví už jen málokdo. I proto jsme se rozhodli se do Rychnova nad Kněžnou vypravit a společně tuto tradiční značku zviditelnit. Nakoukněte do FABky a zjistěte, jaké výhody chce ASSA ABLOY komunikovat a jakým způsobem.

Případová studieNechte se unést. #Prací!

Pro značku netbox, kterou provozuje firma SMART Comp. a.s., nejsou vzorem velké korporace a nadnárodní firmy, ale spíše malé efektivní týmy, které jsou zapálené pro svou věc a dělají to nejlépe jak umí. I proto je tato firma ryze českou, baví ji pokrokové technologie, preferuje domácí prostředí a podporuje individuální potřeby.

Případová studie

I MY hýbeme světem energií

Společnost IMI CCI v Brně Šlapanicích vyrábí zakázkové ventily pro ropný průmysl, petrochemii a energetiku. Hledá především CNC seřizovače a operátory do výroby, kterých je na trhu práce nedostatek. Protože klasické formy náboru nefungují, rozhodla se společnost rozvíjet svoji značku zaměstnavatele. I MY jsme byli u toho.

Případová studie

Náš příběh světla

Společnost Automotive Lighting Jihlava vyrábí světlomety pro přední světové automobilky. Neustále hledá technické specialisty do vývoje i do provozu. V rámci aktualizace projektu budování značky zaměstnavatele s názvem Tvoříme světlo jsme se rozhodli prezentovat společnost pomocí náborového videa.

Případová studie

Nechte se svést technologií

Společnost Valeo je světový dodavatel technologií pro automotive. Vyvíjí produkty pro pohodlnější a bezpečnější řízení. Udává směr ve vývoji a proto hledá ty nejlepší “mozky” v oboru. Na akci Valeo Tech Day předvedla technologii budoucnosti naživo. Našim úkolem bylo přilákat co nejvíce relevantních návštěvníků.

Případová studie

Tvoříme světlo

Společnost Automotive Lighting vyvíjí a vyrábí nejmodernější světlomety pro výrobce automobilů z celého světa. Na trhu působí již od roku 1997 jako stabilní firma. Navzdory tomu má potíže s obsazováním technických pozic, zejména do vývoje. Tento problém řešíme – již třetím rokem Tvoříme světlo.

Případová studie

Vybraní zákazníci

Pracovali jsme pro mnoho firem. Ale s těmihle to stálo za to.


Líbí se vám, co děláme? Tak to zkusme společně.

Jak můžeme spolupracovat