Nechte se svést technologií

Marketingová podpora dne otevřených dveří společnosti Valeo

Výzva

Společnost Valeo je předním dodavatelem technologií pro automotive. Udává směr budoucího vývoje. Pro vývojové centrum v Praze hledá další špičkové odborníky z tohoto oboru. Společnost se rozhodla uspořádat akci, na které by těmto lidem ukázala technologické novinky v praxi. Smyslem akce nebyl primárně nábor, ale spíše vzájemné seznámení a networking. Našim úkolem bylo zajistit rychle a efektivně cílenou propagaci této akce. Očekávaným výsledkem byla účast relevantních návštěvníků na této akci.

Řešení

Kampaň jsme postavili hlavně na online komunikaci. Doplňkově jsme využili venkovní reklamu a také reklamu v tisku. Středobodem kampaně byla informační mikrostránka. Tato stránka představila společnost Valeo, její technologie a také připravovanou akci. Stránka dále obsahovala krátký report a fotografie z minulé akce. Na konci stránky byl umístěn registrační formulář, který sloužil k odeslání žádosti o pozvánku na akci.  Součástí komunikace byla totiž i preselekce zájemců. Počet míst byl totiž limitován.

Komunikační strategie

Informační mikrostránka

Centrální bod kampaně, informace o společnosti, o připravované akci, fotogalerie, registrační formulář, nosič kódů pro analytické nástroje

Online propagace

Kombinovali jsme sponzorované výsledky vyhledávání a grafické bannery v Google AdWords + příspěvky na Facebooku a LinkedIn.

Venkovní reklama

Abychom akci zviditelnili i v reálném světě, umístili jsme informační plakáty i do vybraných linek pražského Metra.

Reklama v tisku

Došlo i na klasiku ve formě plošné inzerce v regionálním tisku.

Akce se vydařila – podívejte se

návštěvníků stránek

zájemců o účast na akci

pozvaných návštěvníků

potenciálních uchazečů

Jak vám můžeme pomoci?