NEJLEPŠÍ NÁPADY VZNIKAJÍ

SPOLEČNĚ

Tvoříme s vámi

Víc hlav víc ví a vymyslí. Proto na projektech pracují naši a vaši lidé různých profesí. Vzájemně se doplňujeme. Vy dodáváte reálnou zkušenost s prací ve vaší firmě, my zase potřebné know-how. Vznikají tak myšlenky, které by žádný z nás samostatně nevytvořil.

Do projektu zapojujeme i vaše zákazníky, zaměstnance i uchazeče o spolupráci. Pracujeme společně v kancelářích nebo online na dálku a rádi vyrážíme za vámi do terénu.

dhl express
fressenius kabi
Stora Enso Planá
fressenius kabi
fressenius kabi
lepší práce video

Jsme inovační a brandingová agentura

Věříme ve zdravý rozum a intuici. Přesto s nadšením zkoumáme a v praxi využíváme moderní metody kreativní práce.

A také otevřeně přiznáváme, že občas krademe jako umělci.

Design thinking

Přístup k vašim uživatelům (uchazečům, zaměstnancům, zákazníkům), který pomáhá pochopit jejich potřeby a navrhovat vhodná řešení.

Lean development

Přístup k navrženému řešení, který umožňuje rychle jej otestovat v praxi a zjistit, zda jdeme správným směrem, nebo je třeba jej změnit.

Agilní marketing

Přístup k práci, který zvyšuje naši jistotu, že děláme správné věci ve správný čas a zvládneme dokončit práci v očekávaném čase a kvalitě.

Potkali jsme se v Brně

Každý z nás je jiný. Přesto, nebo spíš proto, se dobře doplňujeme. Někdo je výřečný, někdo introvertní. Jeden rád píše, druhý musí všechno nakreslit. Někdo má rád ve všem systém, jiný zvládá kreativní chaos. V praxi tak zažíváme fakt, že celek je víc než součet jeho částí.

Tomáš Menšík

Designér, lektor a jednatel

Rád poznávám nové lidi a myšlenky. Baví mě objevovat nové příležitosti ke spolupráci. Žiji hlavně pro rodinu a přátele. Chvíle volna vyplňuji sportem, čtením, cestováním, dobrým jídlem a řemeslným pivem.

Jana Menšíková

Grafička a fotografka

Přetvářím naše myšlenky do vizuální i fyzické podoby. Není mi cizí tvorba webů, videa či animace, ale i sazba dokumentů. Mám ráda historii, cestování, dobré jídlo, víno, hudbu a rodnou jižní Moravu. 

Jiří Hrstka

Projektový manažer a textař

Časopisy, texty, online kampaně a weby, to je moje pracovní vášeň. Vedle toho se u piva dokážu rozvyprávět o cestování do dostupných i méně dostupných zemí nebo  fotbale, tenisu či nohejbalu.

Zuzana Tvrdá

SEO specialistka a copywriter

Slyším na psaní, SEO a marketing. Řídím se jedním pravidlem: vždy jednoduše a čtivě. Když zrovna necvičím v posilovně, můžete mě také zastihnout při józe, kreslení, čtení knih nebo u hry.

zásad naší práce

  • Lidé a jejich potřeby jsou středem našeho úsilí
  • Vzájemně se inspirujeme a podporujeme
  • Komunikujeme otevřeně a hrajeme fér
  • Nejlepší nápady vznikají společně
  • Věříme ve zdravý selský rozum
  • Pracujeme jako partneři
  • V práci má být veselo

3 možnosti spolupráce

Rádi se s vámi podělíme o naše znalosti a zkušenosti. Probereme vaši situaci a možná zjistíme, že si už dál poradíte sami. Nebo objevíme příležitost, na které bude mít smysl společně pracovat. A nakonec vám pomůžeme zavést nové řešení do reálného života.

1

Poradenství a konzultace

Budeme s vámi sdílet naše know-how a zkušenosti z českých i mezinárodních firem.

2

Mentoring a facilitace

Provedeme vás procesem kreativní práce a přidáme vlastní nápady a doporučení.

3

Kreativní produkce

Navržené řešení vám pomůžeme převést do reality, a to včetně testování a měření jeho přínosů.

Pro lepší představu o tom jak můžeme spolupracovat se podívejte na příklady našich služeb, které jsme vám pro tento účel úhledně zabalili.
1.2.3.