Pojďme do toho společně

Staňte se našim klientem, kolegou nebo dodavatelem

Zadejte nám práci

Jste společnost, která chce začít více pracovat se svojí značkou zaměstnavatele? Nebo jen potřebujete operativně podpořit vaše aktivity v oblasti personální komunikace. Rádi budeme vašim partnerem.

Vytvořit poptávku

Zaberte s námi

Jste člověk, který má podnikatelského ducha, ale nechce pracovat sám? Líbí se Vám naše zaměření? Přidejte se do naší party. Než nám pošlete životopis, trochu se nám představte a odpovězte na pár netradičních otázek.

Vyplnit dotazník

Znásobte náš um

Jste nezávislý profesionál a umíte něco, co se nám hodí do krámu? Neváhejte a pochlubte se vašim dílem. Rádi a často využíváme služeb lidí, kteří jsou mistři svého řemesla. Preferujeme dlouhodobější spolupráci.

Vytvořit nabídku

Naše zásady pro úspěšnou spolupráci

N

Budujeme prostor pro spolupráci, ve kterém má každý možnost vyhledávat nové příležitosti a sdílet myšlenky, nápady a názory.

N
Jsme organizace prosazující podnikatelský přístup k práci u všech členů týmu.
N
Hlavní prioritou je včasné a kvalitní plnění všech slibů, které dáváme našim zákazníkům, dodavatelům a také lidem uvnitř týmu.
N
Zakládáme si na upřímnosti a férovosti na všech úrovních spolupráce, jak uvnitř našeho týmu, tak v komunikaci se zákazníky a s dodavateli.
N
Jsme otevřeni všem možnostem spolupráce, které přinesou užitek našim zákazníkům a profit našemu podnikání.
N
Věříme, že firma roste tak, jak rostou lidé, kteří v ní pracují. Jsme svobodomyslná společnost.

Nemáte rádi formuláře? Spojte se s námi přímo.

Zobrazit kontakty