Onboardingové programy

Zapomeňte na nudné formuláře a seznamy úkolů. Udělejte z prvních dnů nových kolegů prvotřídní zážitek, kterým je vhodně uvítáte v týmu.

Díky chytrým technologiím a gamifikaci přetvoříme váš onboarding v dobrodružství, kde se učení nových procesů mísí se zábavou a kde každý nováček vycítí, že patří mezi vás.

Nový start v nové firmě

Naším (a určitě i vaším) cílem je, aby se nováčci od prvního dne v nové práci cítili jako ryby ve vodě. Umožněte jim, aby rychleji pochopili základy své práce, čímž jistě snížíte jejich počáteční nervozitu. A vy budete mít více času na další důležité úkoly. Když se k vám přidají ti správní lidé, rádi u vás zůstanou a pomohou firmě růst.

Zvýšení angažovanosti zaměstnanců

Efektivní onboardingový program zásadně zlepšuje první dojmy nových kolegů, jejich spokojenost a angažovanost v práci. Jestliže se lidé od začátku cítí vítáni, lépe se začlení do kolektivu a budou mít k firmě pozitivní vztah.

Snížení fluktuace zaměstnanců

Zvýšená spokojenost nových kolegů = nižší fluktuace. Tato rovnice nemůže neplatit. Když se lidé cítí v práci šťastně a mají pocit, že firmě na nich záleží, méně často uvažují o změně zaměstnání. A to mj. znamená i snížení nákladů na nábor.

Rychlejší dosažení produktivity

Rychlá a efektivní adaptace nových zaměstnanců na pracovní procesy a firemní kulturu znamená, že budou i rychleji produktivní. A tím poroste dříve i výkonnost organizace jako celku.

Co všechno získáte

Pomůžeme vám plynule začlenit nové kolegy do vašich týmů. Získáte všechny potřebné nástroje pro jejich úspěšný start, včetně monitorování změn. To otevírá dveře ke zdokonalování vašich onboardingových postupů.

Personalizované plány

Připravíme na míru uzpůsobené „učební osnovy“ pro každou skupinu zaměstnanců. Plány budou interaktivní a snadno aktualizovatelné.

Digitální platforma

Získáte přístup k online platformě, která integruje všechny aspekty onboardingového procesu. Tato platforma může využívat také AI pro personalizaci učebního plánu.

Onboardingový balíček

Noví kolegové dostanou fyzický nebo digitální balíček obsahující vše potřebné. Balíček může obsahovat různé příručky, FAQ, kontakty na klíčové osoby či přístupové údaje k systémům, dárky atd.

Gamifikace a odměny

Kdo by si rád nehrál? Učiníme proces začlenění nováčků do vaší firmy hrou. Mohou získávat odznaky, certifikáty nebo různé dárky, což zlepší jejich motivaci a angažovanost.

Zprávy a hodnocení

K dispozici budete mít pravidelné reporty s přehledy o pokroku nových zaměstnanců, včetně navrhovaných oblastí k dalšímu rozvoji. K tvorbě zpráv využijeme mj. také digitální platformu.

Workshopy a školení

Pro vaše nové kolegy připravíme organizované workshopy a školení. Zaměříme se zejména na specifické dovednosti, firemní kulturu nebo týmovou spolupráci a komunikaci.

Jak se společně nala(o)díme

Naše spolupráce bude probíhat ve více krocích. Zajistíme tak, že každý krok onboardingového procesu je pečlivě promyšlený a přizpůsobený potřebám vaší společnosti.

U

Analýza a plán

Projekt zahájíme analýzou vašich specifických potřeb. Zhodnotíme stávající onboardingové procesy a vytvoříme personalizovanou strategii.

Vývoj a příprava

Připravíme školicí materiály a digitální platformu, přidáme gamifikaci k motivaci nováčků a školení mentorů či lektorů.

Spuštění programu

Připravený program vypustíme do světa. Průběžně budeme sledovat pokrok nováčků a sbírat zpětnou vazbu, díky které budeme moct program aktualizovat.

Průběžné ladění

Výsledky programu budeme hodnotit na základě předem daných klíčových ukazatelů a zpětné vazby. Součástí bude i navrhování budoucích změn programu.

Webové stránky navigace

Začněte s onboardingovým programem

Udělejme k tomu 3 rychlé kroky

1

Popište situaci

Sdělte nám váš záměr, jeho cíle a také uživatele, kterých se týká.

2

Probereme možnosti

Ozveme se vám a pobavíme se o možném řešení vaší situace.

3

Navrhneme postup

Připravíme plán a kalkulaci pro váš konkrétní požadavek.

Napište nám

Je to naléhavé? Volejte +420 774 323 730.