Jaký byl workshop v Praze

autor: | Kvě 3, 2018 | Vzdělávání | 0 komentářů

Workshop Praha

Jarní workshop v Praze je za námi. V pátek 27. dubna jsme potkali nové příznivce v pražském HUBu. Zájemců bylo původně přes 20, ale nakonec si našlo čas jen 6. Každopádně složení účastníků bylo podle zaměření velmi pestré.

Obor činnosti zastoupených firem byl následující: výroba elektromotorků, IT služby, telekomunikační operátor, logistická firma a dokonce městská knihovna v Praze. Takže jsme měli možnost nahlédnout na téma značky zaměstnavatele z různých úhlů. Opět jsme si uvědomili, jak se pohledy na tuto disciplínu různí.

 

Co jsme zjistili

Na začátku workshopu se účastníků vždy ptáme, jak oni vnímají termín značka zaměstnavatele, tedy Employer Brand. Pravidelně zjišťujeme, že co člověk, to jiný názor, jiná definice. Zjišťujeme také, zda a jaký rozdíl vidí účastníci našich setkání mezi personálním marketingem a Employer Brandingem. I tady nacházíme prostor pro další vysvětlování. To nás utvrzuje v tom, že tato naše mise, tedy pořádání workshopů a šíření znalostí a zkušenostní, má velký smysl. A že to bude dlouhá cesta. A že spotřebujeme spoustu samolepicích bločků.

Workshop Praha

Obr.1: Používat samolepicí bločky je kumšt

Máme rádi, když je veselo. A tak jsme během workshopu zvládli rychlý „mikrokurz“ používání samolepicích bločků, aka sticky notes. Víte, že jejich odlepení a následné nalepení je docela věda? A že správná technika vám ušetří spoustu rozčilování a shýbání se? 🙂

Jak akci hodnotili hosté

„Díky za možnost zúčastnit se akce. Je to pro mě jeden ze super dílků puzzle Cleverance HR marketingu a zase nás to posunulo o kus dál.“

Viera Bohoňková, Cleverance

 

Kurz mne nadchnul – výborný lektor, příjemné a inspirativní prostředí, zajímaví účastníci. Budu dál doporučovat.

Lucie Votavová, PrimeVigilance s.r.o.

Děkujeme, to nás upřímně těší.

Zdravé jídlo workshop

Obr. 2: Tradiční „home made“ zdravé občerstvení

Nechyběly dobroty z naší kuchyně. Níže sdílíme slíbený recept na quiche [čti kyš] se sušenými rajčaty a kozím sýrem (na obrázku úplně vlevo).

Celozrnný mandlovo-ovesný quiche se špenátem, rajčaty a kozím sýrem [klikněte pro recept]

Těsto: 50 g blanšírovaných mandlí, 50 g ovesných vloček, 120 g špaldové celozrnné mouky, 130 g másla, 5 g psyllia

Náplň: 2 jarní cibulky, 1/2 pórku, 50 g špenátu, 5 ks sušených rajčat. 90 g smetany, 4 vejce, 100 g kozího sýra

Těsto: Mandle a vločky pomeleme na mouku. Přidáme špaldovou mouku, psyllium a na kostky pokrájené máslo. Mícháním vypracujeme těsto. Hotové těsto odložíme na 30 minut do lednice. 

Náplň: Nakrájíme cibulku a pórek a opečeme na pánvi na troše olivového oleje. Přidáme špenát a zamícháme. Necháme zchladnout.

Těsto vyndáme z lednice a na silně pomoučeném válu vyválíme. Opatrně přeneseme do formy. Propícháme jej vidličkou a dáme na 15 minut péct do trouby při 180 °C. Poté přidáme směs z pánve, posypeme pokrájenými sušenými rajčaty, rozdrobíme kozí sýr a zalijeme smetanou, ve které jsme rozšlehali vajíčka. Pečeme 30-35 minut při 180 °C nebo dokud nezezlátne povrch koláče.

Dobrou chuť 🙂

Co bude dál?

Upřímně? Nyní máme práce nad hlavu. A do toho radovánky kolem GDPR. Proto další workshopy plánujeme až na podzim 2018. Počítáme tradičně s Prahou, Brnem a určitě dáme opět šanci i Ostravě.

Nově vám nabízíme možnost potkat se v dalších regionech. Pozvěte nás k vám! Pokud vás bude alespoň 5 a zajistíte vhodné místo, rádi přijedeme. A kromě cenných rad a praktických zkušeností a příkladů dovezeme určitě i něco dobrého.

Budujte silný Employer Brand

Inspiraci najdete v našich článcích nebo vám
s tím rádi pomůžeme.