Nejlepší online kurzy zdarma!
Online kurzy zdarma

To, že se dnes dá již většina věcí vyřídit online, není žádná novinka. Stejně je to se vzděláváním. Proto jsme pro vás našli zajímavé online kurzy zdarma, které podpoří nejen váš osobní růst, ale třeba i podnikání nebo práci. Většina z těchto kurzů nabízí i certifikaci, tak neváhejte a přiučte se něčemu novému.

Online kurzy zdarma

WordPress je celosvětově velmi oblíbenou platformou pro tvorbu webu. Nyní se můžete prostřednictvím jejich online akademie naučit tipy a triky, které vám pomohou dělat ještě lepší webové stránky. Kurzy vývojářství pak využijete nejen ve WordPressu.

Obsah kurzu: web design, vývojářství

Online kurzy zdarma

Kurzy od Googlu vám ve velmi příjemném uživatelském rozhraní dokáží poradit a naučit vás chybějící dovednosti z digitálního světa. Sami si vytvoříte plán výuky, který si díky přehledu, kolik který kurz zabere času, reálně sestavíte podle svých časových možností.

Obsah kurzu: online marketing, prodeje, sociální sítě, sebepropagace, podnikání a mnohem mnohem více. 

Online kurzy zdarma

Česká platforma pro vzdělávání zaměstnanců Seduo nabízí online kurzy v šesti hlavních kategoriích. Nabízí jak bezplatné, tak i placené kurzy. Kurzy obsahují videomateriál a na konci projdete testováním, zda jste si nové znalosti dostatečně osvojili. Získáte také certifikaci.

Obsah kurzu: Byznys, design, jazyky, marketing, osobní rozvoj a kancelářský software

Online kurzy zdarma

Více než 2500 kurzů z nejrůznějších odvětví vám nabízí portál edX vytvořený ve spolupráci Harvardské univerzity a MIT v květnu 2012. Všechny kurzy jsou dnes pod záštitou věhlasných světových institucí a nabízí kurzy s rozličnou úrovní i tématikou. Na své si přijde doslova každý. Většina kurzů probíhá v anglickém jazyce.

Obsah kurzů: Více než 30 nejrůznějších témat

edX
Online kurzy zdarma

Nostis je platforma s bezplatnými kurzy, které jsou připravovány ve spolupráci s českými univerzitami a jejich pedagogy. Hlavní oblastí kurzů je právo. Kurzy se skládají ze studijních textů, videomateriálu a dalších úkolů. Po úspěšném absolvování kurzů obdržíte certifikát.

Obsah kurzu: Právo

Online kurzy zdarma

Naše Online kurzy zdarma jsou určeny zejména personalistům. Nyní si osvojíte například základní marketingové pojmy v personalistice nebo nahlédnete do historie Employement Brandingu. Připravujeme další kurzy zabývající se obdobnými tématy, stejně tak jako finální certifikát pro ty, kteří kurz úspěšně dokončí.

Obsah kurzu: značka zaměstnavatele, personalistika

Rozvíjejte své znalosti a dovednosti

Myslete jako designér a staňte se expertem na Human Centered Employer Branding.

Buďte součástí MenSeek Akademie!

Budujte silný Employer Brand

Inspiraci najdete v našich článcích nebo vám
s tím rádi pomůžeme.