STAŇTE SE ZAMĚSTNAVATELEM,

KTERÉHO LIDÉ MILUJÍ
Naše SLUŽBYRychlá KONZULTACE

Myslíte, že je to utopie? Kdepak. Existují společnosti, které jsou toho živým důkazem. Díky autentické a transparentní komunikaci vytvářejí jedinečnou firemní kulturu, která inspiruje a přitahuje.

Jejich lídři projevují opravdový zájem o své lidi a věnují jim stejnou, ne-li větší pozornost, jako svým zákazníkům. Jsou připraveni dělat změny pro jejich lepší budoucnost. A pevně věří v myšlenku, že spokojenost zaměstnanců je klíčem k úspěchu celé firmy.

Společně tak budují přitažlivou značku zaměstnavatele, známou jako tzv. Employer Brand.

Albatros
Biovendor Group
DHL
Möbelix
Remarkplast Group
Valeo

Značka zaměstnavatele se formuje v mysli těch, kteří s vámi již spolupracovali, spolupracují nebo by v budoucnu spolupracovat chtěli. Je utvářena na základě jejich dosavadních zkušeností s vaší firmou jako zaměstnavatelem.

Vaším úkolem je zajistit, aby tyto zkušenosti byly co nejvíce pozitivní. Takový přístup dodá vaší značce atraktivitu a přinese vám konkrétní přínosy.

Získání uchazečů

Zapojení a motivace týmů

Není nutno, aby bylo přímo veselo. Klíčové je, aby lidé chápali význam své role, měli přístup k potřebným informacím a cítili opravdový zájem ze strany šéfů. Pak si k firmě vypěstují skutečný vztah a budou svou práci dělat s láskou a péčí.

Rozvoj spolupráce

Zájem vhodných uchazečů

Hlavními spojenci v budování silné značky zaměstnavatele jsou vaši angažovaní zaměstnanci. Když o vaší společnosti hovoří v dobrém, přirozeně formují její lákavý obraz v očích ostatních a pomáhají tak přitahovat ty pravé talenty. 

Budování značky

Stabilní a perspektivní firma

Firma, která má nadšené a motivované zaměstnance, dokáže efektivně pracovat a dodávat vynikající produkty či služby. To vede k získání řady spokojených zákazníků a nových zakázek. A s pověstí, která přitahuje talenty, podnikání jenom pokvete.

Každá firma má značku zaměstnavatele.

Ano, i ta vaše.

Buďte ještě lepším zaměstnavatelem

Značka zaměstnavatele říká, jaké to je pracovat ve vaší společnosti. Působí jako pomyslný magnet, který lidi přitahuje, nebo naopak. A to má přímý vliv na úspěch vašeho podnikání.

Proto je důležité, abyste se o svou značku zaměstnavatele starali. Je to nikdy nekončící proces. A my jsme tady, abychom vám s tím pomohli.

Analýza současného stavu značky zaměstnavatele

Prozkoumáme, jak vaši firmu vidí stávající zaměstnanci a uchazeči o zaměstnání a určíme oblasti, na kterých je potřeba zapracovat.

Tvorba strategie budování značky zaměstnavatele

Vytvoříme ucelený plán, který zlepší vaši atraktivitu pro uchazeče, ale zároveň zvýší motivaci a zapojení vašich zaměstnanců.

Komunikace a řízení značky zaměstnavatele

Zajistíme, aby vaše jedinečné hodnoty a to, co vaše firma představuje, oslovily a inspirovaly vaše cílové publikum.

Atraktivní značka zaměstnavatele přirozeně láká ty pravé talenty. A když jsou ti praví lidé na správných místech, dělají tu nejlepší práci. Pamatujte na to a pečujte o vaši značku zaměstnavatele. Je to významná a dlouhodobá investice, která se vám ovšem bohatě vrátí.

Budujte silnou značku zaměstnavatele

Vytváření atraktivní značky zaměstnavatele je běh na dlouhou trať. Je to vlastně nekonečný příběh. A upřímně, je to práce, kterou za vás nikdo neudělá.

Máme však dobré zprávy.  Existují metody a nástroje, které vám tuto práci usnadní. A my vaše úsilí rádi podpoříme.

Probereme situaci

Začneme porozuměním vašemu současnému postavení na trhu práce, abychom pochopili vaši motivaci k rozvoji značky zaměstnavatele.

Navrhneme postup

Ukážeme vám přehled možností, které budou reflektovat vaše potřeby a pomohou objevit, popsat a rozvíjet vaši značku zaměstnavatele.

Připravíme nabídku

Sestavíme nabídku, která bude uzpůsobena vašim potřebám a konkrétně popíše kroky směřující k rozvoji vaší značky zaměstnavatele.

Napište nám

Popište stručně vaši situaci a cíle. Ozveme se vám a všechno probereme.