NEJLEPŠÍ NÁPADY VZNIKAJÍ SPOLEČNĚ

S VÁMI

Tvoříme se zákazníkem

Na projektech pracují naši a vaši lidé různých profesí. Vzájemně se doplňují. Vy dodáváte reálnou zkušenost s prací ve vaší firmě, my zase potřebné know-how. Vznikají tak myšlenky, které by žádný z nás samostatně nevytvořil. Do projektu zapojujeme i vaše zákazníky, tedy zaměstnance a uchazeče o spolupráci. Pracujeme společně v kancelářích nebo online na dálku a rádi vyrážíme za vámi do terénu.

dhl express
fressenius kabi
Stora Enso Planá
fressenius kabi
fressenius kabi
lepší práce video

Jsme kreativní agentura

Věříme ve zdravý rozum a intuici. Přesto s nadšením zkoumáme a v personálně marketingové praxi využíváme moderní metody kreativní práce. A také otevřeně přiznáváme, že občas krademe jako umělci.

Design thinking

Přístup k vašim uživatelům (uchazečům, zaměstnancům, zákazníkům), který pomáhá pochopit jejich potřeby a navrhovat vhodná řešení.

Lean development

Přístup k navrženému řešení, který umožňuje rychle jej otestovat v praxi a zjistit, zda jdeme správným směrem, nebo je třeba jej změnit.

Agilní marketing

Přístup k práci, který zvyšuje naši jistotu, že děláme správné věci ve správný čas a zvládneme dokončit práci v očekávaném čase a kvalitě.

Za vším stojí tento tým

Každý z nás je jiný. Přesto, nebo spíš proto, se dobře doplňujeme. Někdo je výřečný, někdo introvertní. Jeden rád píše, druhý musí všechno nakreslit. Někdo má rád ve všem systém, jiný zvládá kreativní chaos. V praxi tak zažíváme fakt, že celek je víc než součet jeho částí.

Tomáš Menšík

Designér, lektor a jednatel

Rád poznávám nové lidi a myšlenky. Baví mě objevovat nové příležitosti ke spolupráci. Žiji hlavně pro rodinu a přátele. Chvíle volna vyplňuji sportem, čtením, cestováním, dobrým jídlem a řemeslným pivem.

Jana Menšíková

Grafička a fotografka

Přetvářím naše myšlenky do vizuální i fyzické podoby. Není mi cizí tvorba webů, videa či animace, ale i sazba dokumentů. Mám ráda historii, cestování, dobré jídlo, víno, hudbu a rodnou jižní Moravu. 

Jiří Hrstka

Projektový manažer a textař

Časopisy, texty, online kampaně a weby, to je moje pracovní vášeň. Vedle toho se u piva dokážu rozvyprávět o cestování do dostupných i méně dostupných zemí nebo  fotbale, tenisu či nohejbalu.

Zuzana Tvrdá

SEO specialistka a copywriter

Slyším na psaní, SEO a marketing. Řídím se jedním pravidlem: vždy jednoduše a čtivě. Když zrovna necvičím v posilovně, můžete mě také zastihnout při józe, kreslení, čtení knih nebo u hry.

zásad naší práce

 
  • Vzájemně se inspirujeme a podporujeme
  • Komunikujeme otevřeně a hrajeme fér
  • Nejlepší nápady tvoříme společně
  • Věříme ve zdravý selský rozum
  • Pracujeme jako partneři
  • Jsme svobodná firma
  • Nejlepší nápady tvoříme společně

3 možnosti spolupráce

Pomůžeme vám zjistit, jak na tom jste a co byste mohli změnit k lepšímu. Společně navrhneme možné řešení a otestujeme ho v praxi. A vyrobíme pro vás potřebné nástroje pro personální komunikaci.

1

Poradenství

Průzkumy, analýzy, konzultace

 
2

Kreativa

Workshopy, prototypy, experimenty

3

Produkce

Média, obsah, kampaně

 
1.2.3.