Balíčky služeb pro vaši firmu

Naše služby jsme pro vás zabalili do praktických balíčků. Vyberte si ten, který vám pomůže vyřešit aktuální situaci, požadavek nebo problém ve vaší společnosti.

Poradenství: když potřebujete vědět

Pomůžeme vám objevit vaši značku zaměstnavatele. Popíšeme její vlastnosti, výhody i nevýhody. Objevíme nové příležitosti ke zlepšení, které se skrývají uvnitř.

Průzkum značky zaměstnavatele

Dozvíme se, jak lidé vnímají vaši společnost jako zaměstnavatele, jaké jedinečné výhody jim práce nabízí a co všechno by se dalo zlepšit.

Audit personální komunikace

Objevíme hlavní okamžiky, kdy se lidé setkávají s vaší značkou zaměstnavatele a zkontrolujeme, jakou zkušenost jim jejich pomocí předáváte.

Analýza konkurence a trhu práce

Zjistíme, kdo jsou vaši hlavní konkurenti na trhu práce, jaké výhody spolupráce nabízejí, jaké nástroje využívají a jak jsou při tom kreativní.

Kreativa: když toužíte tvořit

Dáme hlavy dohromady a společně najdeme řešení, které vám pomůže stát se ještě lepším zaměstnavatelem a dobře fungující společností.

Strategie značky zaměstnavatele

Pomůžeme vám definovat identitu vaší značky zaměstnavatele a vytvořit její hodnotovou propozici pro hlavní cílová publika.

Kreativní koncept komunikace

Dáme vaší značce tvář a hlas. Navrhneme jedinečný vizuální a jazykový styl vaší komunikace a možná společně vymyslíme i slogan.

Nástroje personální komunikace

Sestavíme vhodný komunikační mix. Vybereme takové nástroje, které budou tvořit dokonalý komunikační ekosystém.

Produkce: když je třeba vyrábět

Vytvoříme pro vás vhodné komunikační nástroje, které vám pomohou sdílet firemní vizi, poslání a také aktuální informace ze života společnosti se zaměstnanci i veřejností.

Firemní a kariérní stránky

Atraktivní webové stránky vám umožní představit vaši firmu, její produkty a služby, ale i firemní kulturu a aktuální pracovní nabídky.

e-learning

Webové aplikace pro e-learning

Budoucnost patří chytrým firmám. Umožněte vašim zaměstnancům vzdělávat se kdykoliv a kdekoliv. Naše aplikace se vám plně přizpůsobí.

Firemní magazíny a zpravodaje

Zvyšujte angažovanost zaměstnanců pomocí vlastních digitálních a tištěných médií. Prezentujte vaši značku zaměstnavatele i veřejnosti.

Unikátní multimediální obsah

Obsah je palivem pro vaše komunikační nástroje. Pomůžeme vám hledat témata a sdílet informace ve všech dostupných formách.

Vybrali jste si?

Nebo potřebujete ještě přemýšlet? Tak či onak, neváhejte a napište nám. Popovídáme si a možná zjistíme, že si poradíte sami. Nebo najdeme příležitost pro zajímavou spolupráci.

S čím vám můžeme pomoci?