Nejsme jenom konzultanti, makáme!

Naše práce je vidět a my se nebojíme ji ukázat. Vybrali jsme ty nejzajímavější projekty.


I MY hýbeme světem technologií

Společnost IMI CCI v Brně Šlapanicích vyrábí zakázkové ventily pro ropný průmysl, petrochemii a energetiku. Hledá především CNC seřizovače a operátory do výroby, kterých je na trhu práce nedostatek. Protože klasické formy náboru nefungují, rozhodla se společnost rozvíjet svoji značku zaměstnavatele. I MY jsme byli u toho.

Případová studie

Náš příběh světla

Společnost Automotive Lighting Jihlava vyrábí světlomety pro přední světové automobilky. Neustále hledá technické specialisty do vývoje i do provozu. V rámci aktualizace projektu budování značky zaměstnavatele s názvem Tvoříme světlo jsme se rozhodli prezentovat společnost pomocí náborového videa.

Případová studie

Nechte se svést technologií

Společnost Valeo je světový dodavatel technologií pro automotive. Vyvíjí produkty pro pohodlnější a bezpečnější řízení. Udává směr ve vývoji a proto hledá ty nejlepší „mozky“ v oboru. Na akci Valeo Tech Day předvedla technologii budoucnosti naživo. Našim úkolem bylo přilákat co nejvíce relevantních návštěvníků.

Případová studie

Tvoříme světlo

Společnost Automotive Lighting vyvíjí a vyrábí nejmodernější světlomety pro výrobce automobilů z celého světa. Na trhu působí již od roku 1997 jako stabilní firma. Navzdory tomu má potíže s obsazováním technických pozic, zejména do vývoje. Tento problém řešíme – již třetím rokem Tvoříme světlo.

Případová studie

Pošlete to dál

Společnost Amazon je u nás již dobře známa jako zaměstnavatel v oblasti nákupu a logistiky. Na konci roku 2014 nás znovu přizvala ke spolupráci. Našim úkolem tentokrát bylo připravit kampaň, která připomene pracovní nabídku společnosti, a to zejména uchazečům na manažerské pozice a pozice v administrativě.

Připravujeme studii

Vše, co děláme, létá

Společnost Honeywell Aerospace Olomouc se zabývá výrobou a opravami součástí leteckých motorů. V souvislosti s růstem výroby potřebovala nabrat více zkušených odborníků od „černého“ řemesla, tedy strojírenských dělníků. Připravili jsme roadshow v Olomouci a okolí a rozdávali jsme práci a dárky.

Připravujeme studii

Vybraní zákazníci

Pracovali jsme pro mnoho firem. Ale s těmihle to stálo za to.


Líbí se vám, co děláme? Tak to zkusme společně.

Jak můžeme spolupracovat